Sesje rodzinne

W życiu wiele jest chwil, które warto uwiecznić na fotografii. Na specjalne miejsce w albumie z całą pewnością zasługują nasi najbliżsi. Profesjonalne sesje rodzinne w Foto-Piwnicy na Śląsku mogą być wspaniałą przygodą, po której zostanie Wam piękna pamiątka. Sesja rodzinna charakteryzuje się ujęciami pełnymi ciepła, troski, miłości oraz bliskości. Nie ma tu miejsca na nienaturalne pozy – w Foto-Piwnicy staramy się przede wszystkim stworzyć atmosferę podobną do tej domowej, by na zdjęciach uchwycić ulotność chwili, przedstawić radość wynikającą ze spędzanego ze sobą czasu oraz bezgraniczną, autentyczną miłość. Tego typu kadry to okazja, by podkreślić to, co nienamacalne – uczucia i więzi, które Was łączą.

Jak wyglądają sesje rodzinne w Foto-Piwnicy na Śląsku?

Dziś chyba każdy z nas wykonuje zdjęcia aparatem w swoim smartfonie. Chociaż fotografujemy niemal cały czas, niezwykle rzadko zdarza się, byśmy swoje ujęcia drukowali, wkładali do albumu czy oprawiali w ramki, by później spoglądać na nie każdego dnia. Warto więc pomyśleć o sesji rodzinnej jako o prawdziwej pamiątce, która może zdobić ściany w naszym mieszkaniu. Sesje rodzinne w Foto-Piwnicy na terenie Śląska realizujemy w ten sposób, by wszystkie ujęcia wyglądały jak najbardziej naturalnie. Unikamy tu sztucznego pozowania – chcemy przedstawić Wasze prawdziwe emocje. Zdajemy sobie również sprawę, że dla wielu z Was stanie przed aparatem jest nie lada wyczynem, a nawet, chwilowym stresem. U nas jednak stres szybko znika, a w jego miejsce pojawia się promienny uśmiech. Jako doświadczeni fotografowie z chęcią podpowiemy Wam, jak ustawić się do zdjęć, gdzie światło pada najkorzystniej i pomożemy w okiełznaniu tych najmłodszych modeli :) Zależy nam głównie na tym, by pokazać Waszą rodzinę jako zgraną drużynę w komfortowej, wesołej atmosferze. Niech sesja tego rodzaju będzie czasem tylko dla Was. My natomiast uwiecznimy na zdjęciach to, co najpiękniejsze.

Jak ubrać się na sesję zdjęciową rodzinną?

O ile wiemy już, że naturalność i spontaniczność wychodzą na zdjęciach o wiele lepiej niż wyreżyserowane pozy, o tyle do przedyskutowania pozostaje jeszcze kwestia ubioru. Przeglądając nasze portfolio, sami możecie stwierdzić, że sesje rodzinne realizowane w Foto-Piwnicy charakteryzują się harmonijnymi kolorami strojów wszystkich osób znajdujących się w kadrze. Jest to najlepsze rozwiązanie, gwarantujące spójność na zdjęciach. Dobrze byłoby, gdybyście unikali zbyt krzykliwych wzorów i neonowych kolorów, które mogłyby odwrócić uwagę od Waszych twarzy. Na sesje rodzinne w Foto-Piwnicy Śląsk polecamy wybierać klasyczne, stonowane kolory, takie jak biel, odcienie beżu, niebieskiego czy wszelkie pastele. Taki wybór sprawi, że wszyscy członkowie rodziny będą ze sobą współgrać. Dobrze dobrana stylizacja ma kolosalny wpływ na efekt sesji. Ważne jest również, by wybierać wygodne, niekrępujące ruchów fasony ubrań, które jeszcze bardziej zwiększą Wasz komfort. Pamiętajcie również, by swoje ubrania dopasować do temperatury otoczenia – inaczej ubierzecie się na jesienne sesje rodzinne, a inaczej na zimową sesję zdjęciową. Najważniejszą kwestią jest jednak to, by nie przykładać do stroju przesadnej wagi. Doprowadzi to do stworzenia niepotrzebnej presji, odbierając Wam radość ze wspólnego czasu.

Sesje rodzinne Śląsk – nasze portfolio

Zachęcamy do przejrzenia galerii zdjęć ze zrealizowanych u nas sesji rodzinnych. W Foto-Piwnicy do Waszego wyboru oddajemy różnorodne tła fotograficzne i wszelkie niezbędne rekwizyty. Zrealizujemy nawet najbardziej szalone pomysły! Nie macie pomysłu na sesję rodzinną na terenie Śląska? Nic straconego! Nasi doświadczeni fotografowie z wielką chęcią pomogą i doradzą w doborze tła, ubrań oraz ogólnego zamysłu. Zapraszamy do kontaktu w celu rezerwacji swojego terminu.

Scroll to Top