Fotografie i sesje niemowlęce oraz noworodkowe

Wielu z naszych klientów ze Śląska zadaje sobie pytanie, jaki jest najlepszy czas na wykonanie sesji noworodkowej. Na takie ujęcia idealnym okresem będą dwa pierwsze tygodnie życia maluszka. Przyczyna jest banalnie prosta – noworodki w tym czasie bardzo dużo śpią, a ich sen jest na tyle głęboki, że można je swobodnie układać w naturalne, bezpieczne i pięknie prezentujące się na fotografiach pozycje. Na tego typu sesję warto umówić się jeszcze przed porodem. To aspekt, który trzeba koniecznie wziąć pod uwagę również wtedy, kiedy chcemy sprawić prezent przyszłej mamie. Każda sesja noworodkowa organizowana przez Foto-Piwnicę odbywa się w przytulnym i dostosowanym do potrzeb niemowlaka oraz opiekunów studio na terenie Śląska. Wszystko po to, by stworzyć przyjazną atmosferę pełną domowego ciepła.

Fotografia niemowlęca Śląsk – pierwsze wspólne chwile

Narodzinom dziecka zwykle towarzyszą przeróżne emocje. Bezgraniczna miłość i radość zmieszana z delikatnym oszołomieniem wynikającym często z lekkiego wywrócenia Waszego świata do góry nogami. Poczucie, że już zawsze będziecie razem. Fotografia niemowlęca jest więc szczególnym rodzajem sesji dziecięcych połączonych z rodzinnymi. Sesja noworodkowa wykonana w Foto-Piwnicy na Śląsku sprawi, że te ulotne i intymne chwile uda nam się wspólnie zatrzymać. Mając na uwadze również to, jak szybko zmieniają się oraz rozwijają nasze pociechy, warto utrwalić na zdjęciach szczególnie te pierwsze wspólne momenty. Każda sesja zdjęciowa odbywa się w zaciszu studia fotograficznego na terenie Śląska – w Tychach oraz Brzeszczach. Foto-Piwnica jest do tego specjalnie przygotowana – miejsce wyróżnia się domowym i przytulnym klimatem, dla Waszego komfortu, a także osiągnięcia domowej, spokojnej atmosfery. W studio nie musicie martwić się również o przewijak, wygodne sofy oraz odpowiednią dla maleństwa temperaturę.

Jak przygotować się do sesji noworodkowej?

Sesja noworodkowa trwa zwykle do 4 godzin, w zależności od tego, jak „współpracuje” mały model. W tym czasie nie tylko fotografujemy, ale również nosimy, tulimy, karmimy oraz usypiamy maluszka. Przygotowując się do sesji, należy pamiętać o spakowaniu pieluszek, wilgotnych chusteczek, smoczka, ulubionego kocyka i małej butelki mleka. Wszystkie niezbędne do zdjęć elementy będą już na Was czekały – rekwizyty, czapeczki, dekoracje, kocyki, opaski, tła oraz ubranka. Jeśli na sesji chcielibyście wykorzystać swoje pamiątkowe elementy, powiadomcie nas o tym wcześniej. Ważne, by maluch był już nakarmiony, a przed samymi zdjęciami na tyle śpiący, by podczas ich wykonywania swobodnie sobie drzemał.

Fotografia noworodkowa Śląsk – rodzina w komplecie

Fotografia noworodkowa jest dla nas w Foto-Piwnicy na Śląsku niezwykle istotna. Charakteryzuje się ujęciami pełnymi delikatności i czystego piękna. Oczywistą sprawą jest, że za kadry przedstawiające bobasa współodpowiedzialni są również rodzice. Ważne, by oboje chcieli tej sesji i byli w nią po równo zaangażowani. Wasza obecność na zdjęciach, asekuracja oraz opieka nad maluszkiem są kluczowe i przekładają się bezpośrednio na udane kadry. Ujęcia rodziców z dzieckiem warto zostawić natomiast na sam koniec sesji. Zanim zarezerwujecie termin, przemyślcie motyw przewodni zdjęć lub poproście o pomoc profesjonalistki z Foto-Piwnicy. Harmonijne kolory, perfekcyjnie dobrane rekwizyty oraz dodatki to już połowa sukcesu.

Sesja noworodkowa – najwyższa jakość materiałów na Śląsku

Zdjęcia oraz materiały, które otrzymacie, są bardzo wysokiej jakości i zawsze zostają przygotowywane z najwyższą starannością. Przykłady naszych prac prezentujemy w portfolio wyżej. Jeżeli to, co widzicie spełnia Wasze oczekiwania, nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić do rezerwacji terminu na sesję noworodkową w Foto-Piwnicy w jednym z naszych punktów na Śląsku – Tychach lub Brzeszczach. Zadbamy o Wasz komfort, nastrój i zagwarantujemy wspaniałe, pełne miłości oraz ciepła kadry.

Scroll to Top