Fotografie i sesje niemowlęce oraz noworodkowe – studio na Śląsku

Wiele przyszłych lub świeżo upieczonych mam ze Śląska zadaje sobie pytanie, jaki jest najlepszy czas na wykonanie sesji noworodkowej. Na takie ujęcia idealnym okresem będą dwa pierwsze tygodnie życia maluszka. Przyczyna jest banalnie prosta – noworodki w tym czasie bardzo dużo śpią, a ich sen jest na tyle głęboki, że można je swobodnie układać w naturalne, bezpieczne i pięknie prezentujące się na fotografiach pozycje. Na tego typu sesję warto umówić się jeszcze przed porodem. To aspekt, który trzeba koniecznie wziąć pod uwagę również wtedy, kiedy chcemy sprawić prezent przyszłej mamie. Każda sesja noworodkowa organizowana przez Foto-Piwnicę odbywa się w przytulnym i dostosowanym do potrzeb niemowlaka oraz opiekunów studio, na terenie Śląska. Wszystko po to, by stworzyć przyjazną atmosferę pełną domowego ciepła.

Fotografia niemowlęca Śląsk – pierwsze chwile dziecka uchwycone przed obiektywem

Fotografia niemowlęca jest szczególnym rodzajem sesji dziecięcej, która wymaga wyjątkowej delikatności oraz umiejętności uchwycenia ulotnych chwil. Czasami to dosłownie sekundy liczą się, by złapać na zdjęciu uśmiech maleństwa. Podczas sesji noworodkowej, jaką organizujemy w naszym studio Foto-Piwnicy na Śląsku, fotograf zawsze stara zatrzymać się ten szczególny moment. Każda sesja zdjęciowa odbywa się w zaciszu i komfortowych warunkach, aby zapewnić maksymalny spokój maluszkowi. Ponadto w naszym studio używamy miękkich tkanin, jak również estetycznych rekwizytów, aby fotografie wyglądały nie tylko pięknie, ale również delikatnie i oryginalnie. Podczas fotografii noworodkowej nie musicie też obawiać się o komfort cieplny maluszka – nasze miejsce wyróżnia się domowym, przytulnym klimatem, gdzie stworzymy dla niego odpowiednią temperaturę. Chcecie sprawdzić nasze wykonane dotychczas fotografie niemowlęce? Zobaczcie je w bogatym portfolio!

Jak przygotować się do sesji noworodkowej w naszym studio na Śląsku?

Sesja noworodkowa trwa zwykle do 4 godzin, w zależności od tego, jak „współpracuje” mały model. W tym czasie my fotografujemy, a rodzic również nosi, tuli, karmi oraz usypia maluszka. Przygotowując się do sesji noworodkowej, należy pamiętać o spakowaniu pieluszek, wilgotnych chusteczek, smoczka, ulubionego kocyka i małej butelki mleka. Wszystkie niezbędne do zdjęć elementy będą już na Was czekały – rekwizyty, czapeczki, dekoracje, opaski, tła oraz ubranka. Jeśli na sesji noworodkowej chcielibyście wykorzystać swoje pamiątkowe elementy, powiadomcie nas o tym wcześniej. Ważne, by maluch był już nakarmiony, a przed samymi zdjęciami na tyle śpiący, by podczas ich wykonywania swobodnie sobie drzemał.

Fotografia noworodkowa Śląsk – rodzina w komplecie

W naszym studio na Śląsku przykładamy istotną wagę do fotografii noworodkowej. Charakteryzuje się ona zawsze ujęciami pełnymi delikatności i czystego piękna. Oczywistą sprawą jest, że za kadry przedstawiające bobasa współodpowiedzialni są również rodzice. Ważne, by oboje chcieli tej sesji noworodkowej i byli w nią po równo zaangażowani. Wasza obecność na zdjęciach, asekuracja oraz opieka nad maluszkiem są kluczowe i przekładają się bezpośrednio na udane kadry. Ujęcia rodziców z dzieckiem warto zostawić natomiast na sam koniec sesji. Zanim zarezerwujecie termin, przemyślcie motyw przewodni zdjęć lub poproście o pomoc nasze doświadczone fotografki. Harmonijne kolory, perfekcyjnie dobrane rekwizyty oraz dodatki to już połowa sukcesu. Fotografia niemowlęca na Śląsku? Najpiękniejsze kadry tylko w Foto-Piwnicy. Zapraszamy!

Sesja noworodkowa na Śląsku – najwyższa jakość fotografii

Zdjęcia oraz materiały, które otrzymacie, są bardzo wysokiej jakości i zawsze zostają przygotowywane z najwyższą starannością. Przykłady naszych prac prezentujemy w portfolio wyżej. Jeżeli to, co widzicie, spełnia Wasze oczekiwania, nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was do rezerwacji terminu na sesję noworodkową w Foto-Piwnicy w jednym z naszych punktów na Śląsku – Tychach lub Brzeszczach. Zadbamy o Wasz komfort, nastrój i zagwarantujemy wspaniałe, pełne miłości oraz ciepła kadry.

Scroll to Top