Fotografia ciążowa – sesje brzuszkowe

Sesje ciążowe, nazywane często brzuszkowymi, cieszą się ogromną popularnością wśród przyszłych rodziców. Oczekiwanie na narodziny dziecka to wyjątkowy czas, któremu towarzyszą silne emocje – naszym zadaniem jest uchwycenie ich jak najtrafniej na profesjonalnych zdjęciach. Późniejsze ich wywołanie i wklejenie do albumu rodzinnego pozwoli Wam cieszyć się nimi przez wiele lat. Sesja brzuszkowa wykonana w naszym studio Foto-Piwnica na Śląsku to również doskonały prezent dla przyszłej mamy, dostarczający jej z pewnością wiele radości i wzruszeń. Voucher na zdjęcia z brzuszkiem, które po wywołaniu możemy umieścić w pięknej ramce czy fotoksiążce, będzie również wspaniałą niespodzianką dla naszego partnera, rodziców, rodzeństwa i bliskich przyjaciół.

Sesja ciążowa Śląsk – kiedy najlepiej ją wykonać?

Ciąża to prawdziwie niezwykły czas w życiu kobiety. Nawet będąc aktywną mamą, jest to idealna okazja do spowolnienia i skupienia na potrzebach swojego ciała oraz rozwijającego się w nim maleństwa. Choć każda z Was przechodzi ciążę nieco inaczej, to bez wątpienia Wasze piękno i blask w tym cudownym stanie warte są uchwycenia w obiektywie. Oczywistą sprawą jest również to, że takich zdjęć należy podjąć się wtedy, kiedy brzuszek jest już dobrze widoczny, a przyszła mama czuje się dobrze. Tym samym nie warto czekać do ostatnich dni ciąży, ponieważ kobiecie może być wtedy trudno wytrzymać kilka godzin przed obiektywem oraz kilkukrotnie przebierać się do zdjęć. Nie warto też odkładać jej na ostatni moment dlatego, że istnieje prawdopodobieństwo, że maluszek zwyczajnie może przyjść na świat wcześniej. Optymalnym terminem, który w Foto-Piwnicy polecamy na wykonanie zdjęć brzuszkowych, jest 28-32 tydzień ciąży.

Profesjonalna fotografia ciążowa – Śląsk

W Foto-Piwnicy dbamy przede wszystkim o to, by przyszła mama mogła się odprężyć, zwolnić tempo oraz na chwilę zapomnieć o otaczających ją sprawach i skupić się wreszcie na sobie, zatracając się w swojej kobiecości, którą ten wyjątkowy stan dodatkowo podkreśla. Najważniejszą kwestią w Foto-Piwnicy jest komfort oraz dobre samopoczucie fotografowanej. Przygotowania zaczynamy już na etapie wstępnych rozmów i ustaleń, w jakim stylu ma być Twoja wymarzona sesja. Ustalenie każdego szczegółu jest niezwykle istotne, ponieważ, jak pokazało nam doświadczenie, każdy najmniejszy detal składa się na osiągnięcie zadowalającego obie strony efektu. Omawiamy, jaki styl będzie przodował na sesji, a także z jakich stylizacji skorzystamy. W naszym studio zarówno w Tychach, jak i Brzeszczach dokładamy wszelkich starań, by przyszła mama czuła się przed obiektywem swobodnie i pięknie, zapewniając jej pełen komfort. Na potrzeby sesji gwarantujemy też wszelkie niezbędne rekwizyty oraz materiały, które możemy wykorzystać jako element Twojej stylizacji.

Jak przygotować się do sesji ciążowej?

Ciąża to wyjątkowy czas nie tylko dla przyszłej mamy, ale również dla całej jej rodziny – dla tatusiów, rodzeństwa, a także dziadków. To czas obserwowania rozwoju Twojego maluszka, przygotowań do jego przyjścia na świat oraz codziennych, fascynujących zmian zachodzących w Twoim ciele. Warto uwiecznić choć niewielki fragment tego wspaniałego okresu na zdjęciach, by został w naszych wspomnieniach jak najdłużej. W Foto-Piwnicy mamy świadomość tego, że dla wielu z Was taka sesja będzie zupełnie nowym doświadczeniem. Nie macie się jednak o co martwić, zawsze przed zaplanowanym terminem sesji przypominamy wszystkie ważne kwestie, o jakich należy pamiętać przed zdjęciami, by efekt był dla Ciebie jak najbardziej satysfakcjonujący. Przede wszystkim pamiętaj, by porządnie się wyspać oraz regularnie się nawadniać. Dzień przed planowaną sesją możesz nałożyć sobie maseczkę nawilżającą, a także nabalsamować ciało. Zadbaj o staranny makijaż, w którym przede wszystkim Ty będziesz czuła się pewnie i pięknie. Nie zapomnij także o włosach oraz o paznokciach, które na sesji brzuszkowej często są w centrum uwagi. Jeżeli planujesz sesję ciążową połączoną z rodzinnymi kadrami, powiadom nas o tym wcześniej – ustalimy harmonijny ubiór dla Ciebie i Twoich bliskich.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umówienia dogodnego terminu na sesję brzuszkową w Foto-Piwnicy na Śląsku – w Tychach i Brzeszczach.

Scroll to Top