Fotografia noworodkowa

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z dziećmi wiemy, jak na zdjęciach noworodkowych uchwycić najpiękniejsze zachowania i uśmiechy maluszka, dlatego też nasze sesje to gwarancja cudownych, niepowtarzalnych ujęć. Przeglądając galerię wykonanych przez nas zdjęć, mogą Państwo zauważyć, że każda z pozycji w tej kategorii to unikatowa, ciekawa oraz urocza fotografia noworodkowa. Śląsk, Małopolska, a także mieszkańcy z okolicy są zachwyceni naszymi pracami i polecają nas młodym rodzicom!

Idealnym momentem do wykonania pierwszej sesji zdjęciowej jest drugi lub trzeci tydzień życia dziecka. Wówczas dzidziuś doskonale pamięta najwygodniejszą oraz dającą poczucie bezpieczeństwa pozycję z ciepłego brzuszka mamy i stara się nieustannie ją odnajdywać. Układając się w ulubiony sposób, noworodek przesypia większość czasu, który my wykorzystujemy na uchwycenie kilku chwil z pierwszych tygodni jego życia. To od maluszka zależy, czy będzie leżał na brzuszku, pleckach czy boczku, dlatego też proponowane przez nas sesje nie wiążą się z niepotrzebnym dla dziecka stresem i gwarantują mu całkowitą wygodę. Pamiętamy również o zapewnieniu maluszkowi komfortu w postaci ciepłego nawiewu, przytulnych kocyków czy przewijaka. Podpowiemy, jak przygotować malucha, aby powstała najwspanialsza fotografia noworodkowa – Śląsk czeka na Państwa.

Pełen profesjonalizm – tylko w naszym śląskim studiu fotografii noworodkowej

Dodatkowo nasze studio udostępnia Państwu niezliczoną ilość rekwizytów oraz ubranek, które w towarzystwie Waszej pociechy stworzą niebanalny plan zdjęciowy. Fotografia noworodkowa cieszy się coraz większą popularnością, także na Śląsku, ponieważ zdjęcia stanowią niezwykłą pamiątkę, która ucieszy nie tylko rodziców, ale także dziadków, chrzestnych czy pozostałych członków rodziny. Zachęcamy osoby z okolicy oraz innych województw na przepiękne sesje zdjęciowe. Gorąco zapraszamy do naszego śląskiego studia zajmującego się fotografią m.in. noworodkową, ciążową czy rodzinną. Powitamy Was pod adresem: Tychy, ul. Żwakowska 2-6.

Galeria

Scroll to top