Sesje noworodkowe

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z dziećmi wiemy, jak na zdjęciach noworodkowych uchwycić najpiękniejsze zachowania i uśmiechy maluszka, dlatego nasza sesja noworodkowa na Śląsku to zawsze piękne, niepowtarzalne ujęcia. Przeglądając galerię naszych zdjęć, mogą Państwo zauważyć, że każda z pozycji to unikatowa, ciekawa i urocza fotografia noworodkowa. Śląsk, Małopolska i mieszkańcy z okolicy są zachwyceni naszymi pracami i polecają nas młodym rodzicom!

Idealnym momentem do stworzenia pierwszej sesji zdjęciowej jest drugi lub trzeci tydzień życia dziecka. Wówczas dzidziuś doskonale pamięta najwygodniejszą i dającą poczucie bezpieczeństwa pozycję z ciepłego brzuszka mamy i stara się nieustannie ją odnajdywać. Układając się w ulubiony sposób, noworodek przesypia większość czasu, który wykorzystujemy na uchwycenie pierwszych tygodni jego życia. To od maluszka zależy, czy będzie leżał na brzuszku, pleckach czy boczku, dlatego też sesje noworodkowe nie wiążą się z niepotrzebnym dla dziecka stresem i gwarantują mu całkowitą wygodę. Pamiętamy również o zapewnieniu maluszkowi komfortu w postaci ciepłego nawiewu, przytulnych kocyków czy przewijaka. Podpowiemy, jak przygotować malucha, aby powstała najwspanialsza sesja noworodkowa – Śląsk czeka na Państwa!

Dodatkowo nasze studio udostępnia Państwu niezliczoną ilość rekwizytów oraz ubranek, które w towarzystwie Waszej pociechy stworzą niebanalny plan zdjęciowy. Fotografia noworodkowa cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ zdjęcia stanowią niezwykłą pamiątkę, która ucieszy nie tylko rodziców, ale także dziadków, chrzestnych czy pozostałych członków rodziny. Zachęcamy osoby z okolicy oraz innych województw na przepiękne sesje noworodkowe. Śląsk będzie idealnym miejscem do uchwycenia pierwszych dni życia dziecka. Zapraszamy: Tychy, ul. Żwakowska 2-6.

Galeria

Scroll to top