Fotografia ślubna

Galerie

[iheu_ultimate_oxi id="5"]

Fotografia ślubna to budowanie relacji między Wami i fotografem, to zaufanie i komfort, dzięki któremu chcemy pokazać to niezwykłe uczucie, które Was łączy: miłość.

Ceremonia zaślubin oraz przygotowania do niej to niesamowity czas pełen silnych, pozytywnych emocji, które chcielibyśmy pomóc Wam zatrzymać dzięki fotografii ślubnej. Dlatego towarzyszymy Wam od samego początku tego pięknego dnia, tworząc dla Was reportaż ślubny. Śląsk pełen jest pięknych, urokliwych miejsc, w których można zorganizować plener ślubny (w wybranym terminie), żeby w pozytywnej atmosferze jak najlepiej oddać charakter świeżo upieczonej Pary Młodej i dać Wam pamiątkę na lata, do której z chęcią będziecie wracać.

Wymarzony reportaż ślubny, niepowtarzalna sesja — z nami to możliwe

Sesje ślubne dostosowujemy do potrzeb pary, więc jesteśmy otwarci na propozycje co do miejsca oraz stylizacji. Jednak jeśli nie macie pomysłu, nic straconego! Wspólnymi siłami na pewno damy radę. Posiadamy własną bazę miejsc plenerowych zarówno w Tychach, Katowicach i okolicach, jak i w dalszych regionach Śląska i Małopolski.

Dobrym pomysłem jest uzupełnienie swojego pakietu fotografii ślubnej o film ślubny!

Scroll to top