Fotografia dziecięca

Praca z najmłodszymi modelami daje nam bardzo dużą swobodę w kreowaniu scenografii fotografii dziecięcej na Śląsku. Zależy nam na uchwyceniu emocji dziecka, tego, jak zachowuje się podczas zabawy, dlatego staramy się unikać sztucznego pozowania czy udawania.

Profesjonalna sesja zdjęciowa dla dzieci

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w pracy nad sztuką, jaką jest fotografia dziecięca, wiemy, jak osiągnąć taki efekt, jednak zawsze liczymy na Waszą pomoc, gdyż nikt nie wie tak dobrze, co rozbawi dziecko, jak jego rodzice. W takich sesjach najlepiej spisują się proste ubranka, bez krzykliwych kolorów, napisów czy wzorów, które mogłyby odwracać uwagę od dziecka. Dla dziewczynek są to zwiewne sukienki, a dla chłopców jeansy i jednolite bluzki. Jeśli nie mają Państwo pomysłu na scenografię czy ubiór dziecka, bez obaw, gdyż jako profesjonalni fotografowie dziecięcy, podpowiemy oraz zadbamy o to, by była to niezwykła sesja niemowlęca – Śląsk i charakter tego regionu dodatkowo podkreśli uzyskany efekt.

Naszą pracę wykonujemy na południu Polski – na Śląsku i w Małopolsce – gdzie atmosfera oraz klimat pozytywnie wpływają na emocje dziecka, czego efektem jest udana fotografia dziecięca. Śląsk jest jednym z miejsc, gdzie znajduje się nasze studio, drugie mieści się w województwie małopolskim. W naszych studiach w Tychach i Brzeszczach, posiadamy szeroką gamę rekwizytów oraz strojów, lecz własna inicjatywa rodziców oraz dzieci podczas sesji zdjęciowych na Śląsku jest zawsze mile widziana!na!

Galeria

Scroll to top