Sesje Wielkanocne

Mini Sesje Wielkanocne, często nazywane również Wiosennymi, to drugi najpopularniejszy rodzaj Mini Sesji sezonowych, zaraz po Mini Sesjach Świątecznych. Dla wielu ludzi jest to doskonała okazja, żeby stosunkowo niewielkim kosztem zapewnić swojemu dziecku wyjątkową pamiątkę. Praktycznie każde profesjonalne studio fotograficzne co roku przygotowuje zupełnie nowe stylizacje. Pozwala to rodzicom na powtarzanie sesji co roku bez poczucia monotonii. Nasz zespół z każdą odsłoną sesji stara się, żeby każdy mógł w takiej stylizacji znaleźć coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy na tle stoi model, czy modelka, będą mogli czuć się dobrze. Podczas zdjęć stwarzamy jak najbardziej domową atmosferę, dziecko musi być pewne, że fotograf to osoba, z którą jest fajnie, z którą można się pobawić. Tylko wtedy uzyskujemy to, co dla rodziców najważniejsze: emocje i szczery uśmiech na twarzy.

Sesje wielkanocne - czego się spodziewać?

Wielkanoc to czas najczęściej kojarzony z okresem wiosenny. Stąd w stylizacjach dominują elementy, które się z nią kojarzą: świeże trawy, kwiaty, rowery. W naszej kulturze najpopularniejszymi skojarzeniami są jednak zające wielkanocne oraz jajka. Praktycznie żadna sesja nie może się bez nich obyć! 

W przeciwieństwie do sesji bożonarodzeniowych, sesje Wielkanocne utrzymane są w lekkiej, jasnej i przejrzystej tonacji. W końcu z tym kojarzy się wiosna i Wielkanoc! Jest to czas nowości, świeżości, kiedy wszystko na nowo budzi się do życia po zimie. I właśnie taki efekt próbujemy uzyskać podczas naszych mini sesji Wielkanocnych, czego rezultat można zobaczyć w galerii obok.

Mimo, że posiadamy dużą ilość rekwizytów oraz przebrań dla dzieci, zawsze warto zabrać ze sobą coś własnego, żeby dodatkowo urozmaicić zdjęcia. Nawet zwykła bluzka, czy opaska, do której dziecko jest przywiązane będzie dodatkowym, ciekawym akcentem.

Jeśli chcielibyście zobaczyć nasze inne sesje sezonowe zapraszamy tutaj.

Już teraz zapraszamy na tegoroczne sesje do studia: Studio FotoPiwnica ul. Żwakowska 2-6, Tychy.

Dostępne terminy:15, 16, 22, 23, 29, 30 marca. Zapisy: 32 219 11 15 lub przez facebooka 

Galeria

kliknij, żeby powiększyć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top